• Продажбата
  • Ново
Двоен Слој Оклоп Случај TPU+КОМПЈУТЕР Хард Корица За LG Aristo 2 MS210 X210MA/LV3 K8 2017 2018/Почит Династија/k4 2017/Зона 4/Бунтовник 3
zoom_in

Двоен Слој Оклоп Случај TPU+КОМПЈУТЕР Хард Корица За LG Aristo 2 MS210 X210MA/LV3 K8 2017 2018/Почит Династија/k4 2017/Зона 4/Бунтовник 3

DEN 144.00 179.52

Износ
check Во продавницата.


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Карактеристики : Премиум дизајниран Случај е совршено произведени за да се вклопи и дополнување на мувла на вашиот Телефон. Ажурирајте го вашиот Телефон безбедно; Обезбедува максимална заштита и спречување на гребење, испакнатините, и нечистотија од акумулира. Направени од издржлив високо квалитетни материјали, лесна Тежина, Мека и Многу Лесно Да се Инсталира. Надворешниот дел е изработен од тврда пластика.Внатрешниот дел е изработен од Мека TPU. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстранете го поклопецот. Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени
Компатибилен со : За LG Aristo MS210 За LG Aristo 2 X210 X210 MA За LG LV3 За LG LV3 2018 За LG Почит Династија За LG Зона 4 За LG Среќа За LG Среќа 2 За LG Феникс 3 За LG Risio 2 За LG Бунтовнички 2 За LG Бунтовник 3 За LG K4 2017 За LG K8 2017 / 2018 НЕ За LG K8 !
Пакетот вклучува :
Предаден од Кина , пакет се вклучуваат : 1 buc случај
Испратени од сад , пакет се вклучуваат : 1 buc случај 1 buc Калено Стакло Екран Заштитник

дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обична,Спорт,Геометриски
Бренд Име:
elegaming
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.0 inch
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
За LG Феникс 3/Среќа 2/Risio 2

Им се допаѓа и на купувачите..