• Продажбата
  • Ново
За Samsung Галакси S9 S9Plus Случај Луксузни Кожа Мека текстура Заштитна Силиконска задниот поклопец случаи за samsung s9 плус школка
zoom_in

За Samsung Галакси S9 S9Plus Случај Луксузни Кожа Мека текстура Заштитна Силиконска задниот поклопец случаи за samsung s9 плус школка

DEN 135.00 143.52

Износ
check Во продавницата.


За Samsung Галакси S9 S9 Plus Случај Луксузни Кожа Мека текстура Заштитна Силиконска задниот поклопец случаи за samsung s9 плус школка
Материја l : силикон
Ако купувате 2 парчиња или повеќе,6% попуст!!

Материјал:
За Samsung S9, За Samsung S9 Плус
Бренд Име:
GRASALE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Обична,Мат,Бизнис
Карактеристики:
Силикони
боја:
Црна,Црвена,Сива,Сина
Материјал:
Висок квалитет на меки силиконски
Модел На Мобилен Телефон 01:
За Smasung Галакси S9 Случај
додаток:
Бесплатни Екран Филм
Функција:
Анти-несреќа Анти-scrash Анти-нечистотија
Функција:
Целосна Маска+Кожа текстура
Модел На Мобилен Телефон 02:
За Smasung Галакси S9 Плус Случај

Им се допаѓа и на купувачите..