• Продажбата
  • Ново
Карбонски влакна силикони случај за Huawei Стр Smart hoesje funda coque солиден оклоп tpu бранеа покрие уживаат 7s etui tok kryt kilifi
zoom_in

Карбонски влакна силикони случај за Huawei Стр Smart hoesje funda coque солиден оклоп tpu бранеа покрие уживаат 7s etui tok kryt kilifi

DEN 269.00 289.44

Износ
check Во продавницата.


Мора да ги Прочитате пред плаќање
1. Кина пост регистрирани воздух mail,Aliexpress стандард и Epacket има следење на кодот и целосно следење на информации во Кина и повеќето вашиот counntry. тие се скапи и не е лесно да се изгуби парцели и многу побезбедно/побрзо од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која е поевтино, но побавно,исто така, нема следење на податоци во вашата земја
2. Времето за испорака обично трае 15-60 дена за повеќето парцели, некои земји, како што е Бразил, Русија, Перу, Чиле и Мексико итн може да биде повеќе од 60 дена, кои се протегаат до 90 дена. Ве молиме не плаќаат ако вие не може да го прифати ова време на испорака
3. Pleasae ако заштитата време на нарачката ќе биде крајот, ве молиме распрашајте се за да се прошири на транспорт дена.
4. Ве молиме не го отвори спорот, без да ни се јавите,Комуникацијата помеѓу нас е најдобар начин и ние би можеле да дознаете решенија. Спорот не може да се направи за проблемот решен. Тоа не може да биде совршен во животот,така или во бизнисот.
5. Ве молиме, напишете ни 5 ѕвезди стапки и позитивни повратни информации, вашето задоволство е целта ние да се постигне.
Ви благодариме за шопинг во нашата продавница.
Политика на враќање
1. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК;
2. 1 -месец на поправка или замена услуга за повеќето предмети се продаваат во нашата продавница. Објектот ќе биде надвор од гаранцијата
ако погрешен операција или физички оштетени од страна на купувачот. Ние ќе замена на неисправни предмети : 1 да 1 размена.

Бренд Име:
KARRIBECA
дизајн:
Мат,Обичен
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
For Huawei P smart
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Карбонски влакна силикони tpu случај
Пакет:
Нема мало пакет
Дизајни:
обична боја на Карбонски влакна силикони tpu случај
Функција:
Моден Стилски Елегантен телефон случај
Материјал:
Силиконски TPU
испорака:
од страна на регистрирани воздух mail
Име на производ:
funda kilifi kasus puzdra etuiji tok
Функција-1:
анти-прст,shockproof

Им се допаѓа и на купувачите..