• Продажбата
  • Ново
Маска Huawei Чест 9 Лајт Случај на Гумени Оклопи Тенок Тешко Телефон Случај за Huawei Чест 9 Лајт Покритие за Huawei Чест 9 Лајт Случај (
zoom_in

Маска Huawei Чест 9 Лајт Случај на Гумени Оклопи Тенок Тешко Телефон Случај за Huawei Чест 9 Лајт Покритие за Huawei Чест 9 Лајт Случај (

DEN 143.00 204.00

Износ
check Во продавницата.


Продажба На Точки>>
[ Број На Модел ] : За Huawei Чест 9 Лајт
ЗАБЕЛЕШКА : Овој Телефон Случај Само Одговара За Huawei Чест 9 Лајт !!!
ЗАБЕЛЕШКА : Овој Телефон Случај Само Одговара За Huawei Чест 9 Лајт !!!
ЗАБЕЛЕШКА : Овој Телефон Случај Само Одговара За Huawei Чест 9 Лајт !!!
[Материјал] : Направен Од Висок Квалитет На Гума + Пластика
[Функција] : 2 во 1 + Гума + Тешко Пластични + Потпирачот
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Плаќање
На увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот
Ние брод во 1-3 дена по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници),ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Се враќа и Размена Политика
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-Отпорни,Анти-удар,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Геометриски,Спорт,Сјајна,Егзотични,Обична,Симпатична,Бизнис,Апстракт
Големина:
Phone Cases Cover For Huawei Honor 9 Lite 5.65 inch
дизајн стил:
До 2015 2in1 Тенок Тешки Робот Оклоп Хибрид Солиден Случај Маска
Материјал:
Тешко пластични мала тежина гума, Силикони TPU Гел
компатибилен Мобилен Телефон:
Телефон Случај за Huawei Чест 9 Лајт
се вклопи во толпата:
бизнис Мажи мода жените Популарен човек жена девојка момче Подарок присутни
Стил:
Лесен пристап до сите копчиња, џек за слушалки и порт за полнење
Стилот 1:
Моден Флексибилни цврсто анти-удар заштитник тешко назад defender
Стил 2:
shockproof мека tpu двоен слој влијание capinha случај Шок апсорпција
Стилот 3:
Дизајн Со вграден-во Мирување Цврсти и издржливи
Модел:
За Huawei Чест 9 Лајт Случаи Маска

Им се допаѓа и на купувачите..