• Продажбата
  • Ново
CNC Насока Волан Амортизерите Стабилизатор Носителот Заградата Монтажа За ХОНДА CB400 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 VTEC 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08-12
zoom_in

CNC Насока Волан Амортизерите Стабилизатор Носителот Заградата Монтажа За ХОНДА CB400 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 VTEC 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08-12

DEN 1339.00 1488.00

Износ
check Во продавницата.

100% Сосема Нов.
Стандардната Боја : како на сликата.
Цена за 1 сет на заградата. CNC Изработени со 6061-T6 алуминиум и тешко anodised.
Заврши амортизацијата систем користи чувствителен на брзина технологија.
Помага во одржување на контрола и намалување на заморот
Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.
Направени од издржлив алуминиум за екстремни сила.
Лесна Инсталација, без никакви модификации се потребни.
Анти-oxidising и долготрајни.
Fitment : ХОНДА CB400 VTEC 99-12
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
3291108
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Им се допаѓа и на купувачите..