• Продажбата
  • Ново
Мотоцикл Опашка Уредната Фендер Eliminator Регистрација Табличка Носителот LED Светло За KAWASAKI Z1000 Z1000SX 2012 2013 2011
zoom_in

Мотоцикл Опашка Уредната Фендер Eliminator Регистрација Табличка Носителот LED Светло За KAWASAKI Z1000 Z1000SX 2012 2013 2011

DEN 1684.00 1871.52

Износ
check Во продавницата.

Лиценца Број Плоча на Држачот за Монтирање на Заградата Состојба : Сосема Нов,Висок Квалитет -Материјал : 3мм алуминиумска плоча -Функција : CNC maching; Ласерско сечење;Anodizing површина -Вклучуваат LED светло, без инструкции за инсталација -Треба рачно да се поврзете на кабли. -Го заменува Гломазна К. Д. М Опрема; Вклучува индикатор за монтажа позиција. -Идеален за монтирање стандардна големина плочи или покаже плочи. -Уредно и компактно решение за стандард гломазна број плоча држачи. Овој лесен алуминиум заградата лесно месеци стандардна големина број плоча. ( боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет) Боја : како на сликата прикажани Fitment : KAWASAKI Z1000 2010-2013 KAWASAKI Z1000 SX 2011-2014 (Забелешка : Други години несоодветни,ве молиме проверете со вашиот велосипед години внимателни, ако имате потреба од други години, ве молиме оставете порака за нас) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

боја:
Зелена, Црна, Титаниум, Портокалова, Црвена
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Тежина:
0.34kg
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
z1000-03
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ДИВЈАК
боја:
црвена зелена портокал црна титаниум

Им се допаѓа и на купувачите..