• Продажбата
  • Ново
Мотоцикл chromed Средината на Рамката на Воздухот Deflector Намали За Харли Туринг Стрит Глајд FLHX 09-16
zoom_in

Мотоцикл chromed Средината на Рамката на Воздухот Deflector Намали За Харли Туринг Стрит Глајд FLHX 09-16

DEN 1981.00 2085.60

Износ
check Во продавницата.

Опис Conditon : Резервни 100% Нов Материјал : ABS Пластика Боја : Хром Не се Инсталира Инструкции Лесно Воздухот Deflectors закачите на рамката под седиштето, и директна топлина подалеку од возачот за да се подобри удобноста на топло лето вози Fitment : се Вклопува '09-подоцна Туринг и Trike модели. Оригинална Опрема на FLHTCU, FLHTCUL, FLTRU, FLHTK, FLHTKL и FLHTCUTG модели. 2016 година Роуд Кинг FLHR Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU Електра Глајд Ултра Класик Ниска FLHTCUL Ултра Ограничен FLHTK Ултра Ниски Ограничена FLHTKL CVO Ограничен FLHTKSE Стрит Глајд FLHX Стрит Глајд Посебни FLHXS CVO Стрит Глајд FLHXSE Роуд Глајд Ултра FLTRU CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE Роуд Глајд FLTRX Роуд Глајд Посебни FLTRXS Три Глајд Ултра FLHTCUTG Freewheeler FLRT 2015 Роуд Кинг FLHR Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU Електра Глајд Ултра Класик Ниска FLHTCUL Ултра Ограничен FLHTK Ултра Ниски Ограничена FLHTKL CVO Ограничен FLHTKSE Стрит Глајд FLHX Стрит Глајд Посебни FLHXS CVO Стрит Глајд FLHXSE CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE Патот Планирам FLTRX Роуд Глајд Посебни FLTRXS Три Глајд Ултра FLHTCUTG Freewheeler FLRT 2014 Роуд Кинг FLHR CVO Роуд Кинг FLHRSE6 Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU Ултра Ограничен FLHTK CVO Ограничен FLHTKSE Стрит Глајд FLHX Стрит Глајд Посебни FLHXS Три Глајд Ултра FLHTCUTG 2013 Роуд Кинг FLHR Роуд Кинг Класичен FLHRC CVO Роуд Кинг FLHRSE5 Електра Глајд Класичен FLHTC Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE8 Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK Стрит Глајд FLHX Роуд Глајд Ултра FLTRU Роуд Глајд Кастом FLTRX CVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE2 Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG 2012 Роуд Кинг FLHR Патот Кралот Класичен FLHRC Електра Глајд Класичен FLHTC Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE7 Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK Стрит Глајд FLHX Роуд Глајд Ултра FLTRU Роуд Глајд Кастом FLTRX CVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG 2011 Роуд Кинг FLHR Роуд Кинг Класичен FLHRC Електра Глајд Класичен FLHTC Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE6 Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK Стрит Глајд FLHX CVO Стрит Глајд FLHXSE2 Роуд Глајд Ултра FLTRU CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE Роуд Глајд Кастом FLTRX Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG Стрит Глајд Trike FLHXXX 2010 Роуд Кинг FLHR Роуд Кинг Класичен FLHRC Електра Глајд Класичен FLHTC Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU CVO Ултра Класик FLHTCUSE5 Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK Стрит Глајд FLHX CVO Стрит Глајд FLHXSE Роуд Глајд Кастом FLTRX Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG Стрит Глајд Trike FLHXXX 2009 Роуд Кинг FLHR Роуд Кинг Класичен FLHRC Електра Глајд Стандард FLHT Електра Глајд Класичен FLHTC Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE4 Стрит Глајд FLHX Роуд Глајд FLTR CVO Роуд Глајд FLTRSE3 Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ -Еден Пар Средината на Рамката Deflectors(Лево И Право).

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
1inch
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Бренд Име:
KITTYLACK
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Chromed
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
Мотоцикл Црна Средината На Рамката На Воздухот Deflector Намали За Харли Туринг Stree
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch

Им се допаѓа и на купувачите..