• Продажбата
  • Ново
Мотокрос Зборуваше Кожи Тркало Пречник на Зборуваше Опфаќа За ktm EXC f д-р DRZ РМ RMX RMZ 85 125 250 400 450 Kawasaki Јамаха bmw ХОНДА Ducati
zoom_in

Мотокрос Зборуваше Кожи Тркало Пречник на Зборуваше Опфаќа За ktm EXC f д-р DRZ РМ RMX RMZ 85 125 250 400 450 Kawasaki Јамаха bmw ХОНДА Ducati

DEN 332.00 431.52

Износ
check Во продавницата.

Превозот:
Купи 1 пакети на Кина default испраќање поштенски парцела пост. Време на испорака обично е околу 60 дена.
ако сакате да EMS / DHL или други средства за превоз, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
можете да платите дополнителна такса
Fitment универзална
за ktm 65 85 80 160 125 250 450 500 EXC EXCF EXC F 125 250 450
за ХОНДА 125 SUZUKI 250 ЈАМАХА 450 KTM 150 KAWASAKI 500 CR YZ РМ KX CR
за CR YZ РМ KX 80 125 250 450 500 CRF YZF RMZ KXF KTM
за CR YZ РМ KX 85 МОТОРНИ ЦИКЛУС 500 CRF YZF RMZ KXF
за KTM 400 450 525 SX EXC MXC XC XCw
за KTM SX SXF 125 200 300 450 500 505 EXC F 250 350 400 530
за KTM SX EXC MXC 250 300 400 450 525 520
за KTM 400 450 525 520 EXC MXC SX
за KTM 300 450exc 250f 125sx 250 exc
за KTM EXC EXCF EXC F 125 250 450
за ktm 85 125 250 450 500 Z750 Z800
за ХОНДА, CR YZ РМ KX CRF YZF RMZ KXF WR X
за ХОНДА CRF230 CRF250 CRF450 CRM250 XR250 XR400 XR600
за SUZUKI DR200 SE DR650 SE д-р-Z 400 RMX250 RMX-450 Z
за KTM Supermoto Motorcross 350 450 500
за KTM 350 SX-F EXC 450 EXC 500 XC-W
за KAWASAKI KLX250 KLX450 R KLR650
за ЈАМАХА TT600 R TW200 WR125 X WR250 WR450 XT660
за ktm 65 85 80 160 125 250 450 500 EXC EXCF EXC F 125 250 450
за ХОНДА 125 SUZUKI 250 ЈАМАХА 450 KTM 150 KAWASAKI 500 CR YZ РМ KX CR
за CR YZ РМ KX 80 125 250 450 500 CRF YZF RMZ KXF
за CR YZ РМ KX 85 МОТОРНИ ЦИКЛУС 500 CRF YZF RMZ KXF

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
RH2-WS-006
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
Гума
боја:
Сино/Зелено/Портокал/Розова/Red/Жолта боја/бела
1 сет:
72PCS
Материјал:
100% Висок Квалитет Гума
Fitment:
За KTM Јамаха Kawasaki Suzuki KTM Ducati Aprilia Хонда
Функција:
Тркала зборуваше кожи

Им се допаѓа и на купувачите..