• Продажбата
  • Ново
Дама Девојки Мала Тежина Спортски Јога Панталони Атлетик Фитнес Тренингот Фитнес Мека Leggings
zoom_in

Дама Девојки Мала Тежина Спортски Јога Панталони Атлетик Фитнес Тренингот Фитнес Мека Leggings

DEN 121.00 149.76

Износ
check Во продавницата.


Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !
Дама Девојки Мала Тежина Спортски Јога Панталони Атлетик Фитнес Тренингот Фитнес Мека Leggings
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Удобна и лесна тежина
4-Начин се водат материјал обезбедува мобилност за обука и рекреативни активности.
Брз-Дпи Технологија, Брз-Дпи ткаенина помага фитил влага далеку од кожата да ти чува на ладно, суво и светлина.
Специфики :
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Роуз, Темно Сина, Сина, Црвена, Сива, Бела
Големина : S/M/L/XL
Големина Панталона Должина Половината Колковите
S 65cm/25.6 82cm/32.3 93cm/36.6
М 68cm/26.8 84cm/33.0 94cm/37.0
L 70cm/27.6 88cm/34.6 95cm/37.4
XL 72cm/28.4 90cm/35.4 96cm/37.8
1inch=2.54 см
Идеален за фитнес, јога, работи или дури и секојдневен носат
Пакет Содржина : 1 x Жените leggings
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Спортски leggings
Бренд Име:
Balight
Ткаенина Тип:
Batik
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еластичен Појас

Им се допаѓа и на купувачите..