• Продажбата
  • Ново
Принцеза Стил Новородено Бебе Девојка Облека Девојки Чипка Rompers+Капи Бебе Облека Поставува Младата Jumpsuit Подароци LZH7 H3
zoom_in

Принцеза Стил Новородено Бебе Девојка Облека Девојки Чипка Rompers+Капи Бебе Облека Поставува Младата Jumpsuit Подароци LZH7 H3

DEN 312.00 389.28

Износ
check Во продавницата.


Принцеза Стил Новородено Бебе Девојка Облека Девојки Чипка Rompers+Капи Бебе Облека Поставува Младата Jumpsuit Подароци LZH7
Функција
Состојба : 100% Сосема нов и модата.
Материјал : Памук Мешавина+ Чипка
Боја : Бела/Розова
Стил : Облека Поставува
Модел : Цвет
Големина : S-L
Ракавот : Долг Ракав
Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење. (Единица конверзија : 1 инч=2.54 см или 1cm=0.39 инчен
Големина Детали
#Скокач
Ознака Големина Должина Биста*2 Рамо Ракав Препорачува Возраст
S 49cm/19.29" 21cm/8.26" 18cm/7.08" 23/9.05" 0-3М
М 57cm/22.44" 22cm/8.66" 19cm/7.18" 24cm/9.44" 4-6 M
L 61cm/24.01" 23cm/9.05" 20cm/7.87" 25cm/9.84" 7-9 M
#Шапка
Шапка устата*2 : 19cm/7.48"
Шапка максимална : 12cm4.70"
Пакет се вклучени
1 X Бебе Скокач +1 X Шапка
Answer : ___________________________ Note :
* Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
* Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање.
*Бебе Поставени САМО,НЕ се ВКЛУЧУВААТ било какви други додатоци.

Бебе Возраст:
7-9 месеци 4-6 месеци, 0-3 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук,Lycra
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
Памук lycra
Број На Модел На:
LZH7-LT072
Бренд Име:
Kacakid

Им се допаѓа и на купувачите..