• Ново
Занаетчиски Водат Чипка Бебе Панталони со Исти Headband (целосен сет) Бебе Туш Подарок Новороденче Photograpy Реквизити
zoom_in

Занаетчиски Водат Чипка Бебе Панталони со Исти Headband (целосен сет) Бебе Туш Подарок Новороденче Photograpy Реквизити

DEN 479.52

Износ
check Во продавницата.


Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Бренд Име:
Не&Џуди
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Dj-и
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
Плоштад Јака
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Затворање Тип:
Отворете Бод
Материјал Состав:
Акрилик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Возраст:
новороденче
Функција:
новороденото бебе на фотографијата реквизити

Им се допаѓа и на купувачите..