• Продажбата
  • Ново
Девојка Tracksuits Пролет, Есен Спортски Облека Поставите Долг Ракав Фокс Т-маица + Панталони Мода Спорт Поставите for5 6 8 10 12 година
zoom_in

Девојка Tracksuits Пролет, Есен Спортски Облека Поставите Долг Ракав Фокс Т-маица + Панталони Мода Спорт Поставите for5 6 8 10 12 година

DEN 886.00 1151.04

Износ
check Во продавницата.


Деликатна пакување, водоотпорен носат издржливи, црна и бела случаен пакување. Карго осигурување на дофат на вашите раце е нашите најдобри желби!
Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Тоа ќе ни биде големо задоволство да се направи нешто за вас. Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга, ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понуди со најдобра Цена и одлична услуга.
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да, на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T / T; western union.
П : Кога на испорака?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена (според цел е количество) по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите, ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други Предмети или некој од вашиот предлог.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.
Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.
Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex / DHL / UPS-от за вас пакет!
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!
Но, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, тоа само може да се следи во текот на Кина.

Дете НИ Големина:
6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Бренд Име:
MEILIHUA ОБЛЕКА
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
Број На Модел На:
девојки облека сет
Сезоната:
Пролет, Есен Девојки Облека поставите Падне Облека
боја:
Пинк Портокал Деца Девојка облека поставите Облека одговара
Соодветна возраст:
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 години
Должина На Ракав:
Целосна ракав дете облека за млади девојки
Облека Декорација:
девојки облека сет

Им се допаѓа и на купувачите..