• Продажбата
  • Ново
Црна Боја Овална Кристално Стакло Посочи Назад Стакло Скапоцени Камења и бисери.10*14mm,13*18mm,18*25мм,20*30мм
zoom_in

Црна Боја Овална Кристално Стакло Посочи Назад Стакло Скапоцени Камења и бисери.10*14mm,13*18mm,18*25мм,20*30мм

DEN 557.00 696.00

Износ
check Во продавницата.


Квалитетот на нашите кристал камења е многу блиску до СОНЦЕТО кристал скапоцени камења. Тие ги имаат истите аспекти и димензии со ШВ оние. Целта на компанијата е да понуди широк асортиман на стакло камења врз основа на висок квалитет, брза испорака и прифатлива цена.
Големина на фенси камен : 4x6mm,6x8mm,8x10mm,10x14mm,13x18mm,18x25mm,18x27mm
Материјал : 4780 Кристално Стакло
Облик : Конус со 16 парчиња
Позлата на Дното : Сребро Foiling, посочи назад
Одделение : Фенси Камења во прво Одделение На
Техника : Машина за Сечење и Машина за полски
Употреба : Накит, чевли , облека, ноктите, чанти, итн
Други Достапни Бои : Стакло, Кристал AB, Авион, Црн Дијамант, Светлина Сафир, Сафир, Сина Циркони, Аквамарин, Peridot, Olivine, Смарагд, Jonguil, Пушеле Топаз, Аметист, Светлина Праска, Light Rose, Светлина Siam, Виолетова Сомот, Виолетова, Сребрена Сенка, Златна Сенка, Виножито, Fuchsia, итн.
Пакување : Стандардни кутија, пластични листови обвиткани со филмот во safe белата кутија и потоа во тетрапак.

Големина:
8x10mm 288pcs, 10x14mm 210pcs, 13x18mm 128pcs, 18x25mm 72pcs, 20x30mm 50pcs
Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
4780 Кристал Фенси Камен
Техника:
Полиран
Точка име :
4780 фенси камен
Позлата на Дното:
Сребро Foiling / Сребрена Foiled посочи назад
одделение:
Скапоцени Камења во прво Одделение На
Употреба:
Накит, чевли , облека, ноктите, чанти, итн
Други Достапни Големини:
4x6mm,6x8mm,8x10mm,10x14mm,13x18mm,18x25mm,18x27mm
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Камен Материјал:
кристално стакло

Им се допаѓа и на купувачите..