• Продажбата
  • Ново
300мм Должина од 8мм Кол Сребро Вертикална 2mm Доведе Завртка Род & Перница Блок Монтирани Имајќи T8 Доведе Завртка за Полнење за 3D Печатач Сет од 6
zoom_in

300мм Должина од 8мм Кол Сребро Вертикална 2mm Доведе Завртка Род & Перница Блок Монтирани Имајќи T8 Доведе Завртка за Полнење за 3D Печатач Сет од 6

DEN 847.00 901.44

Износ
check Во продавницата.


Answer : ___________________________ Note :
Прирачник мерења на локации, може да се 1-3мм грешка.
Може да има и некои мала разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект поради светлосни ефекти, monitor settings, итн.
Функција :
1. Нерѓосувачки челик доведе завртка + месинг орев, rustproof и долг животен век.
2. Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг работен век.
3. 3 D гравирање машина доведе завртка 300мм должина со лешник.
4. Се однесува на : Широко се користи во 3 D Печатач, stepper мотор, машински алатки, и друга опрема.
Спецификација :
Боја : Сребрена
Завртка Материјал : Нерѓосувачки Челик
Нут Материјал : Месинг
Дијаметар : 8mm/0.31 во
Нут Дијаметар : 22mm/0.86 во
Должина : 300мм/11.81 во
Води : 2mm/0.078 во (орев револуција движење 2mm)
Тип : Вертикална
Доведе Завртката е Доведе : 2mm
Перница Страната Внатрешен дијаметар : прибл. 8mm/0.32 инчен
Перница Прирабница и Надворешниот дијаметар : прибл. 27mm/1.1 инчен
Перница Страната Должина : околу. 48mm/1.9 инчен
Перница Страната Висина : околу. 12mm/0.48 инчен
Тежина : 260g
Додатоци :
1 x 300мм 8мм Кол Доведе Завртка 2mm
1 buc 5x8mm D19 L25 Флексибилни Вратило Спојка
2 х 8ММ Перница Блок Монтирани Имајќи KFL08
1 X Орев куќа
Пакетот Вклучува :
1 x Доведе Завртка
1 x нут
1 X Орев куќа
1 buc 5x8mm D19 L25 Флексибилни Вратило Спојка
2 x Перница Блок Монтирани Имајќи

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
3D

Им се допаѓа и на купувачите..