• Ново
Ratchet кабел машина ХС-325A,Сечење опсег:240mm2 max , Не за сечење од челик или челик жица
zoom_in

Ratchet кабел машина ХС-325A,Сечење опсег:240mm2 max , Не за сечење од челик или челик жица

DEN 1739.04

Износ
check Во продавницата.


Бренд Име:
Деветтиот Светот
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Shearing
Број На Модел На:
ХС-325A
Најчестиот Вид:
Мулти-цел Ножици
Специјален Тип:
Лево Раце Ножици
Сечилото Материјал:
Јаглероден Челик
Рачка Материјал:
Гума
Свитлива:
No
is_customized:
Yes
Обликот:
кран

Им се допаѓа и на купувачите..