• Продажбата
  • Ново
Печурки светлината Led шарени 3D светла тебе магија ноќ светлина флуоресцентна ноќни ламби Излизгајте го прекинувачот 1W декоративни светилки
zoom_in

Печурки светлината Led шарени 3D светла тебе магија ноќ светлина флуоресцентна ноќни ламби Излизгајте го прекинувачот 1W декоративни светилки

DEN 1327.00 1680.00

Износ
check Во продавницата.


Печурки светлината Led шарени 3 D светла тебе магија ноќ светлина флуоресцентна ноќни ламби Излизгајте го прекинувачот 1 W декоративни светлина
Шарени магија светилка
Функција :
Тежина : 0.85 KG / месец
Големина : 21.5 * 21.5 * 26cm
Префрлете го режимот : Излизгајте го прекинувачот
Боја : Прирачник прилагодливи 7 бои
Излез : 110-220 V
Текст : 9 V
Пакување : Сите македонски неутрален пакување
Три светилка монистра, може да се прилагоди било која боја. Така што тивки и романтични простор, па топла и мека светла со тебе да спијам, ужива во слатка романтична!
Паѓа ноќта, отворете ја магијата jade светилка за да се остави на светлината блум, да се донесе вас и вашето семејство сон-како прекрасен свет.

Емитуваат Боја:
САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, ЕУ, АУ
боја:
Повеќе
Стил:
Новина
Е Батерии Се Потребни:
No
Извор На Светлина:
Флуоресцентни
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
Zhenlong
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
Е Батерии Вклучени:
No
Тип На Батерија:
A
Број На Модел На:
LED
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Гаранција:
1
Допир на светла:
LED светла шарени
Шарени светилки:
декоративни светилки
декоративни светилки за свадби:
декоративни светилки во домашна декорација
Атмосферата светла:
Визуелна светла
Подарок маса светилка:
табела светилка
led табела светилка:
Стерео светла
Шарени магија светилка:
ноќ светлина

Им се допаѓа и на купувачите..