• Продажбата
  • Ново
Мода Нови 300g Depilatory Топла Филм Тврд Восок Грав Пелети Шанса Бикини депилација Восок Чај Вкус Восок Грав За Убавината на Телото
zoom_in

Мода Нови 300g Depilatory Топла Филм Тврд Восок Грав Пелети Шанса Бикини депилација Восок Чај Вкус Восок Грав За Убавината на Телото

DEN 540.00 614.40

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики : 1.300 g/торба;100% Сосема Нов и висок квалитет. 2.Тврд восок грав е загреана на соодветна температура,точка на топење е 120 C,користејќи точка : 48 C 3.Материјалот е природен колофон и какао путер, навлажнувачки кожата,тоа може да се чистат и поправка на мртвата кожа. 4.Имајте на кожата се чисти и суви,идеален за сите кожата бои, нема алергија, погоден за целото тело отстранување на влакна 5.Тврд восок хартија слободни,се справи восок за работа во мали тело област.
УПОТРЕБА 1. Помош на шпатула, и се шири слој од восок кон телото површина да бидат третирани против насока на раст на косата. 2. Почекајте неколку минути да се излади, отстранете восок од насока на растење на косата. Идеален восок за работа во мали тело област. При примена на оваа восок остави на рабовите малку подебели за лесно отстранување. Пред восок е отстранет, допрете го тоа неколку пати да го проверите тоа има поставено и е подготвен да бидат отстранети. Грижа Инструкции : да се чува на ладно, суво место. Пакувани се Вклучени : 300g/торба Тврд Восок Грав
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?
A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?
А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,
ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.

Тип На Објект:
Отстранување На Влакна Крим
Бренд Име:
Сина зоолошка градина
НЕТО-WT.:
300g
Состојка:
Отстранување На Влакна Крим
Број На Модел На:
Епилатор
Пол:
Женски
Is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Тврд Восок Грав За Тело
Материјал:
Creme Depilatory Топла Филм Тврд Восок грав
Број На Модел На:
Отстранување на влакна 300g Depilatory Восок Грав
Количина:
300g/пакет
Големина:
24x15cm
Вкус:
чај
Тип:
Телото Бикини Лице Отстранување На Влакна
Место на Потекло:
CN;GUA
Користете ситуација:
Салон за употреба/лична употреба

Им се допаѓа и на купувачите..