• Продажбата
  • Ново
CNC Нога Страна Потпирачот Стојат Продолжување Плоча Подлога За Yamaha YZF Р3 R25 2014 2015 Година Мотоцикл Dirt Bike
zoom_in

CNC Нога Страна Потпирачот Стојат Продолжување Плоча Подлога За Yamaha YZF Р3 R25 2014 2015 Година Мотоцикл Dirt Bike

DEN 399.00 458.40

Износ
check Во продавницата.


2006 година
Состојба : 100% Сосема Нов, неискористениот Боја : Како Слики Материјал : Алуминиум ЦПУ машински дизајн Совршен anodize површински третман
Фабриката нога печатење е многу мала и ќе потоне во мека супстрати. Со овој резервни поголеми стојат нога, вашиот велосипед секогаш е безбедна рамниште, дури и на мека основа, матен verges, песок, мека асфалт и нерамни површини.
Изгледа апсолутно прекрасен, а исто така го подобрат изгледот на вашиот велосипед.
CNC машински и тешко anodised.
Лесно Да се Инсталира Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата. Одговара : YZF Р3 R25 2014-2016
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
170330-6
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.07kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Нога Почива

Им се допаѓа и на купувачите..