• Продажбата
  • Ново
LED Dimmer Контролер се Прилагодува Осветленоста 30A DC12V 24V 360W Единствена Боја на Светлина Лента Напојување Светилки Сијалица, Возачот Нови UW
zoom_in

LED Dimmer Контролер се Прилагодува Осветленоста 30A DC12V 24V 360W Единствена Боја на Светлина Лента Напојување Светилки Сијалица, Возачот Нови UW

DEN 336.00 479.52

Износ
check Во продавницата.

Спецификации : Тип на : DC 12 V-24 30 A Dimmer Текст : DC12-24 V Излез : 1 Канал 360 W 12-24 V (0-30 A) Статични потрошувачка на енергија : 1 W Постои црна knob, само twirl тоа да го прилагодите осветлувањето на екранот на LED светла Големина : Димензија (L x W x H) : Прибл. 85 x 65 x 20mm Боја : Црна Работна Температура : -20~60ºC Карактеристики : 0~100% осветленост прилагодливи Лесно да се инсталира и едноставен за користење, Прилагодување на светлината мека и стабилна, без треперење. Дигитален PWM затемнување, избегне раш тековната, заштита на вашата LED светла, Главно, го користат за да ја прилагодите единствена боја на LED светло светилки и Led Лента. Константен напон и постојан струја излез може да биде поврзан со засилувачи да ја прошири својата оптоварување. Апликации : Можете удобно да го прилагодите осветлувањето на екранот на вашиот LED светилки/Led Лента со овој dimmer Led Dimmer е контролер кој може да ја прилагодите јасноста на боите бескрајно, неговата контрола на владата е knob-управувана контрола, можете да ја прилагодите светлината на соодветно осветлување осветлувањето во согласност со вашиот вистински треба, Совршен алатки за повеќето осветлување цел. Пакет Inlcuded : 1 X 12-24 V 30 A Dimmer(не содржат LED лента)
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .

Тип На Објект:
Нежните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YB251-47
Гаранција:
2 години
Карактеристики:
30A Единствена Боја на led dimmer
Бренд Име:
CHINCOLOR
Max. Оптоварување На Моќ:
720
сертификација:
CE,CCC
брод од:
Кина Копното
Тип:
DC 12V-24 30A Dimmer
Работна температура:
-20~60 степен centigrade
Излез:
1 Канал 360W 12-24V (0-30A)

Им се допаѓа и на купувачите..