• Ново
Emacro FBA06A24H 24V DC 0.13 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан
zoom_in

Emacro FBA06A24H 24V DC 0.13 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1073.28

Износ
check Во продавницата.

Panaflo Број на Модел : FBA06 A24 H Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0.13 3-жица 60x60x25mm Објект Состојба : Користено
Гаранција : Два Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . Иако тоа се користи. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Сите производи гаранција 2 месеци. Европските земји го користат DHL express. Ве молиме, напишете EORI број. Ви благодариме. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име. 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава.ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Бренд Име:
Emacro
Фан Живот:
100000 часа
Имајќи:
Масло Имајќи
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Број На Модел На:
FBA06A24H
Фан Големина:
60X60X25mm

Им се допаѓа и на купувачите..