• Продажбата
  • Ново
50pcs Хорор Серија Налепница Рок Панк Графити Секси Водоотпорен Налепници за DIY Гитара Шлем Багаж Лаптоп Скејтборд Налепници
zoom_in

50pcs Хорор Серија Налепница Рок Панк Графити Секси Водоотпорен Налепници за DIY Гитара Шлем Багаж Лаптоп Скејтборд Налепници

DEN 96.00 214.56

Износ
check Во продавницата.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LIHUI ПРОДАВНИЦА!
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус кој не може да биде trackded,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време. 2.Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ве молиме контактирајте со нас прво доколку постои било каков проблем кога ќе се добијат производи.Ве молиме да дадете 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа производи и услуги. 3.Поради снимање состојба и хардверски уреди како што следи е brigthness и контраст прилагодување итн,може да постојат некои разлики помеѓу реалните предмети и тон на боја на слики шоу.
Пакет вклучувајќи : 50 PCS Хорор серија налепници.Не се повтори.
(Ако сте се купи на повеќе од 1 пакет, ќе има дуплирање.)
LIHUI Е СОВЕТИ :
50pcs Хорор Серија Налепница Рок Панк Графити Секси Водоотпорен Налепници за DIY Гитара Шлем Багаж Лаптоп Скејтборд Налепници

Карактеристики:
Водоотпорен,ПВЦ,да Не се повтори, Светла, Остави никаква трага
Висина:
3CM ~10CM
Тежина:
40g/pack
Број На Модел На:
LH-DK-KBA-50
Бренд Име:
LIHUI
Должина:
3CM ~10CM
Гаранција:
Никој
Ширина:
3CM ~10CM
боја:
боја
Шема:
Луѓето Скелет Темно Секси
Стил:
Хорор Секси JDM Графити Diy Рок
Употреба:
Лап-Топ Компјутери Скејтборд Багаж Моторни Велосипед Автомобил Фрижидер Гитара Телефон
Материјал:
високо квалитетни ПВЦ

Им се допаѓа и на купувачите..