• Продажбата
  • Ново
5000 Компјутери Аниме Графити Малите Налепници Смешно Налепница Класичен Стил Деца Decal Дома Декор Лаптоп Скејтборд Налепница
zoom_in

5000 Компјутери Аниме Графити Малите Налепници Смешно Налепница Класичен Стил Деца Decal Дома Декор Лаптоп Скејтборд Налепница

DEN 6120.00 7200.00

Износ
check Во продавницата.


Бренд Име:
XINQIXIN
Дијаметар:
5cm
Карактеристики:
no
Висина:
5cm
Должина:
5cm
Број На Модел На:
012
Гаранција:
no
Тежина:
135g
Ширина:
5cm
Карактеристики:
водоотпорен & остави никаква трага
квалитет:
Висок
Топла Производ:
Водоотпорен
decal налепница:
Смешни Мода Налепница
боја:
Боја

Им се допаѓа и на купувачите..