• Продажбата
  • Ново
2017 Биг цвет Еритреја Етиопската Нигериската Индискиот Дубаи дубаи накит поставите жените арапски, африкански монистра свадба накит сет
zoom_in

2017 Биг цвет Еритреја Етиопската Нигериската Индискиот Дубаи дубаи накит поставите жените арапски, африкански монистра свадба накит сет

DEN 808.00 1324.80

Износ
check Во продавницата.


Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки прстени хривнија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Бренд Име:
ougui
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
F6304
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Цвет
Occassion:
партија Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
Квалитет:
Врвен квалитет
Metiral:
Арапски Злато Позлатен Накит Сетови
Еритреја Етиопската Нигериската Индискиот :
Дубаи злато позлатен накит поставите жени
Метали Тип:
Platinum Позлатен, Злато Позлатен
Погоден за луѓето:
Моден Жени/Девојки,Љубовник
Стил:
Бохемија / Дубаи накит set/венчаница/ додатоци
одговараат за:
Девојка , Девојка , Дами , Пријател, Мама
Накит Поставите Тип:
Класичен Се Зголеми Дизајн /Партија Накит Сет

Им се допаѓа и на купувачите..