• Продажбата
  • Ново
мода нови пристигнување топла продажба бисер ѓердани и earring сет
zoom_in

мода нови пристигнување топла продажба бисер ѓердани и earring сет

DEN 166.00 240.00

Износ
check Во продавницата.


Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Година
мода нови пристигнување топла продажба бисер ѓердани и earring сет
големина : 41+7.8 CM ТЕЖИНА 20.6 G МАТЕРИЈАЛ школка бренд : YULUCH пакет секој во една opp вреќа

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Бренд Име:
HONEYSUCKLE
Материјал:
Школка
Број На Модел На:
315
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Earring и ѓердан
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Имитација Бисер

Им се допаѓа и на купувачите..