• Продажбата
  • Ново
JEXXI Крст во Облик на Накит Поставите 925 Sterling Silver Моден Дизајн Накит во Собата За Жените Clssic Стил Свадба Накит
zoom_in

JEXXI Крст во Облик на Накит Поставите 925 Sterling Silver Моден Дизајн Накит во Собата За Жените Clssic Стил Свадба Накит

DEN 323.00 496.32

Износ
check Во продавницата.


Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
Печат : сребро 925
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
ТНТ
2-8 дена
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,љубовници',Девојки
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+ 1 пар обетки
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
T09201
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Им се допаѓа и на купувачите..