• Продажбата
  • Ново
PATICO Класичен Нерегуларни 925 Фунта Сребрен Ѓердан + Обетки Поставува За Свадба Romatic Кубни Циркони Накит SetTop Квалитет
zoom_in

PATICO Класичен Нерегуларни 925 Фунта Сребрен Ѓердан + Обетки Поставува За Свадба Romatic Кубни Циркони Накит SetTop Квалитет

DEN 167.00 268.80

Износ
check Во продавницата.


Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
PATICO
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
69T34401
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Сребро.
накит сет:
жените свадба накит сет
Роденденски Подарок Накит Сет:
ангажирање накит сет
сребрен накит сет:
Имитација Дијамантски Накит Сет
Годишнината Накит Сет:
Коктел Забава Накит Сет

Им се допаѓа и на купувачите..