• Продажбата
  • Ново
Новата Надградба На Лен Ѓердан Стојат Манекен Екранот Накит Приврзоци Носителот Модел Полица Вратот Биста Рамка За Накит За Трофеи
zoom_in

Новата Надградба На Лен Ѓердан Стојат Манекен Екранот Накит Приврзоци Носителот Модел Полица Вратот Биста Рамка За Накит За Трофеи

DEN 587.00 815.52

Износ
check Во продавницата.


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Метал : Дрво
Боја : како на слика
Количина : 1 Парче
Мерење : 0 cm( Исправи Должина ) ,0cm (Ширина)

боја:
250mm145mm, 29cm17cm, 34cm20cm, 39cm23cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Mordoa
Број На Модел На:
B518
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
600g
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Им се допаѓа и на купувачите..