• Ново
24 решетки Лен Накит Екранот Лента Ѓердан Носителот Pendant Складирање Кутија Прстен Earring Случај Хривнија Организатор Алка за Трофеи
zoom_in

24 решетки Лен Накит Екранот Лента Ѓердан Носителот Pendant Складирање Кутија Прстен Earring Случај Хривнија Организатор Алка за Трофеи

DEN 929.76

Износ
check Во продавницата.

Име : накит екранот кутија за складирање кутија Материјал : дрво + лен Употреба : ѓердан. Обетки нараквица.

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Z-052
Накит Пакување & Display Type:
Пепелниците
Производ Карактеристики:
24 виси
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
578g
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
24cm

Им се допаѓа и на купувачите..