• Продажбата
  • Ново
Mordoa Бела Ѓердан Екранот Модел Полица Додатоци Носителот Накит Рек Накит Стојат Pendant Екранот Багажник
zoom_in

Mordoa Бела Ѓердан Екранот Модел Полица Додатоци Носителот Накит Рек Накит Стојат Pendant Екранот Багажник

DEN 587.00 815.52

Износ
check Во продавницата.


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Метал : Дрво
Боја : како на слика
Количина : 1 Парче
Мерење : 0 cm( Исправи Должина ) ,0cm (Ширина)

боја:
250mm145mm, 29cm17cm, 34cm20cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Mordoa
Објектот Тежина:
400g
Број На Модел На:
B518
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Материјал:
Дрво
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Им се допаѓа и на купувачите..