• Продажбата
  • Ново
Накит DIY Рачно Изработени 10pcs Тибетската Сребро Масло Капе Срцето Шарм Приврзоци за Ѓердан Хривнија Копче Синџир Обетки Одлуки Занает
zoom_in

Накит DIY Рачно Изработени 10pcs Тибетската Сребро Масло Капе Срцето Шарм Приврзоци за Ѓердан Хривнија Копче Синџир Обетки Одлуки Занает

DEN 52.00 55.68

Износ
check Во продавницата.


Накит DIY Рачно Изработени 10pcs Тибетската Сребро Масло Капе Срцето Шарм Приврзоци за Ѓердан Хривнија Копче Синџир Обетки Одлуки Занает
Материјал : Алуминиумски
Големина : 14*17mm
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Како на сликата
Количина : 10pcs/Многу
Драги пријатели,
Ние сме професионални фабрика и има многу различни накит. Нашата цена е трговија на големо цена.
Да бидам искрен , кога ќе се избере накит , Ќе треба да го потврдат две работи , Првата е материјал и Вториот е технологија.
1. Нашите производи се направени од прва класа материјал , водат и никел бесплатно ,Многу Environmently.
2. Имаме 10 години искуство во накит е технологија на производство .
Топло Прашува : Кога ќе го поставите цел, ве Молиме потврдете големината на накит повторно да бидете сигурни дека тоа е погоден за накит сте во потрага за.
Се надевам дека можеме да се изгради долг работен однос,
Ве молиме запомнете нашата Продавница :
Ви благодарам многу.
Процес На Производство
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
15g
Број На Модел На:
0000
Производ Карактеристики:
тибетската сребро.
Бренд Име:
YEYULIN
Објектот Висина:
1.4cm
Објектот Должина:
1.7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
1.4cm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Шарм
боја:
како Слика
Парична казна или Моден:
Fashiom

Им се допаѓа и на купувачите..