• Продажбата
  • Ново
DIY Накит Материјали, Отворајќи Циркон Исламот Муслиман, Аллах Симболични Верски Конектор Шарм Додатоци За Жени Мажи Изработка на Накит
zoom_in

DIY Накит Материјали, Отворајќи Циркон Исламот Муслиман, Аллах Симболични Верски Конектор Шарм Додатоци За Жени Мажи Изработка на Накит

DEN 135.00 180.00

Износ
check Во продавницата.


1.DIY Накит Материјали, Отворајќи Циркон Исламот Муслиман, Аллах Симболични Верски Конектор Шарм Додатоци За Жени Мажи Изработка на Накит
2.Боја : Злато,Сребро,Злато се Зголеми,Бело злато
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода Микро Отвори Циркон Исламот Муслиман, Аллах Симболични Верски Конектор Шарм Додатоци
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7.Нашата Продавница :

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JUYA
Објектот Ширина:
2.8cm
Објектот Тежина:
4.8g
Производ Карактеристики:
Верски Конектор Шарм Додатоци
Објектот Должина:
2.4cm
Објектот Висина:
0.2cm
Број На Модел На:
PL0513
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
2.8cm
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
Бакар+Циркони
позлата:
Бело Злато/Розово Злато/Злато
Тежина:
4.8g
is_customized:
Yes
Стил:
Исламот Муслиман, Аллах Симболични Религиозни
Име на производ:
Исламот Муслиман, Аллах Симболични Верски Конектор Шарм Додатоци
Употреба:
Природен Камен Бисери Ѓердан Нараквици DIY Одлуки

Им се допаѓа и на купувачите..