• Продажбата
  • Ново
Прстен на 304 Нерѓосувачки Челик Обрачот Earring Прилагодувања, од не ' Рѓосувачки Челик Боја, 28x25mm, Pin: 0.6 mm
zoom_in

Прстен на 304 Нерѓосувачки Челик Обрачот Earring Прилагодувања, од не ' Рѓосувачки Челик Боја, 28x25mm, Pin: 0.6 mm

DEN 1314.00 1824.96

Износ
check Во продавницата.


торба
Прстен На 304 Нерѓосувачки Челик Обрачот Earring Прилагодувања, Од Не ' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 25мм широк, 28mm долго, pin : 0.6 mm.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Број На Модел На:
STAS-N075-05
Објектот Тежина:
299g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Бренд Име:
pandahall
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Употреба:
earring обрачот
единица:
1000pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Им се допаѓа и на купувачите..