• Продажбата
  • Ново
500pcs Рек Позлата Месинг Прстен Обрачот Обетки Накит Наоди за DIY Златна Сребрена Боја, 30x25mm, Дупка: 1mm
zoom_in

500pcs Рек Позлата Месинг Прстен Обрачот Обетки Накит Наоди за DIY Златна Сребрена Боја, 30x25mm, Дупка: 1mm

DEN 1584.00 2199.84

Износ
check Во продавницата.

торба
Управување Со Позлата Месинг Прстен Обрачот Обетки, Мешана Боја
Големина : за 25мм широк, 30мм долго, дупка : 1mm, pin : 0.7 мм.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
КК-L125-01
Објектот Тежина:
201g
Производ Карактеристики:
станот круг
Накит Наоди Тип:
earring обрачот
Метална боја:
мешана боја
Употреба:
earring обрачот
единица:
500pcs
Материјал:
Дувачкиот

Им се допаѓа и на купувачите..