• Продажбата
  • Ново
925 Sterling Silver Празно Уво Студ Накит со Одговара 7*9mm Антички Бронза База Послужавник за diy Обетки
zoom_in

925 Sterling Silver Празно Уво Студ Накит со Одговара 7*9mm Антички Бронза База Послужавник за diy Обетки

DEN 325.00 422.40

Износ
check Во продавницата.


Совети : Само продаде sterling silver празно(не содржат камен) Материјал е 925 sterling silver,големината 7*9 MM е внатрешниот камен големина!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
Ако вашата нарачка над $7 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена. Тоа можете да го видите при поставувањето на цел. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена.
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас.

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
544292538390
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
BITWBI
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Тежина:
1.6g
Објектот Дијаметар:
0.7cm
Објектот Должина:
0.9cm
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
1.3cm
Производ Карактеристики:
925 фунта сребро обетки
Објектот Ширина:
0.7cm
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..