• Продажбата
  • Ново
4 Дупки Овална ноктот амбиент за Rivoli кристал монистра 8x10mm 10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mm метал ноктот Злато/сребрена боја
zoom_in

4 Дупки Овална ноктот амбиент за Rivoli кристал монистра 8x10mm 10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mm метал ноктот Злато/сребрена боја

DEN 190.00 211.20

Износ
check Во продавницата.


Бесплатен Превозот 4 Holes Круг од ноктот амбиент за Rivoli кристал монистра 10мм,12mm,14mm,16mm,17mm,18mm,20mm метал ноктот сребрена боја
Shippment
Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail
1. Мала количина, испорака од експрес, како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, EMS итн. тоа ќе трае 5 до 7 дена од Кина во вашата земја.
2. Средна количина, испорака од воздухот, тоа ќе трае 7 дена, од Кина во вашата земја.
3. Голема количина, испораката од страна на морето, исто така, е прифатливо, ќе трае 30 работни дена.
Плаќање
-Зачувам
Повратни информации и Спор
Мора да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо . Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот . Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам.
Ви благодариме за Потрага и Среќен Наддавање!

Големина:
8x10mm 100pcs, 10x14mm 100pcs, 13x18mm 100pcs, 18x25mm 100pcs, 20x30mm 100pcs
Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
1010
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
zhanwSP
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
10g
Накит Наоди Тип:
ноктот поставување
Бои:
сребрена/gold/метал боја
uage:
кристал Rivoil монистра
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
10mm,12mm,14mm,16mm,17mm,18mm,20mm
Големина:
8mm,10mm,12mm,14mm,16mm,17mm,18mm,20mm

Им се допаѓа и на купувачите..