• Продажбата
  • Ново
304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Прстен За Да Се Префрлате & T Бар Clasps, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја, За Да Се Префрлате: 18.5x14x2mm, Дупка: 3мм; Tbars: 20x6.5x2, Дупка:
zoom_in

304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Прстен За Да Се Префрлате & T Бар Clasps, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја, За Да Се Префрлате: 18.5x14x2mm, Дупка: 3мм; Tbars: 20x6.5x2, Дупка:

DEN 1246.00 1780.32

Износ
check Во продавницата.


304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Прстен За Да Се Префрлате & T Бар Clasps, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Siz Size : за да се префрлате за : 18.5x14x2mm, дупка : 3мм; tbars : 20x6.5x2mm, дупка : 3мм.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
STAS-E088-23
Објектот Тежина:
181g
Производ Карактеристики:
прстен
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Обликот:
прстен
Употреба:
За да се префрлате и Tbars
единица:
100set
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Им се допаѓа и на купувачите..