• Продажбата
  • Ново
20pcs/многу 50mm 70mm Должина на Ѓердан Продолжување Синџир со Hummer Clasps за Нараквица Продолжен Синџири Рефус за DIY Изработка на Накит
zoom_in

20pcs/многу 50mm 70mm Должина на Ѓердан Продолжување Синџир со Hummer Clasps за Нараквица Продолжен Синџири Рефус за DIY Изработка на Накит

DEN 120.00 138.72

Износ
check Во продавницата.

20pcs/многу 50mm 70mm Должина на Ѓердан Продолжување Синџир со Hummer Clasps за Нараквица Продолжен Синџири Рефус за DIY Изработка на Накит
1) Materrial : Метал
2)Големина : Синџири Должина : 5cm/7cm
3)Пакување : 20pcs/многу
4)Тежина : Околу 25g/број /opp вреќа
5)answer : ___________________________ Note : Кога цел Повеќе Од $150 Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
6)Ние можеме да понудиме Пад на Превозот .

Големина:
5cm, 7cm
Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
синџири со hummer clasps
Број На Модел На:
K306
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Mibrow
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Метал
Продолжен синџир Должина:
5cm/7cm
боја:
Сребрена/Gold/Античкиот Бронза/KC Злато/Родиум
Количина:
20pcs/многу
Синџири тип:
синџири за нараквица ѓердан
Тип На Објект:
продолжен синџири за ѓердан хривнија
Shap:
Продолжен Синџири
дизајн:
синџири со hummer clasps
useage:
метал продолжен синџири
Функција:
синџири за diy изработка на накит

Им се допаѓа и на купувачите..