• Ново
REGELIN 50pcs 12x10mm Круна Шарм pentagram Pendant Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди
zoom_in

REGELIN 50pcs 12x10mm Круна Шарм pentagram Pendant Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

DEN 139.20

Износ
check Во продавницата.


REGELIN Круна Шарм pentagram Pendant Цинк Легура 50pcs 12x10mm Одговара Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди
(1)Предмет Тип : Накит Наоди
(2)Боја : Антички бронза/Антички Сребрен
(3)Големина : 12x10mm
(4)Количеството : 50pcs/многу

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Бренд Име:
REGELIN
Број На Модел На:
C673
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Шарм
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
античкиот бронза/антички сребрен
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Големина:
12x10mm
Количина:
50pcs/многу

Им се допаѓа и на купувачите..