• Продажбата
  • Ново
5meters/многу 3мм 5mm 10мм Црна/Кафеава Вистинска Кожа Канапи Рамен Кожа Кабелот Јаже Тема За Кожа Хривнија Накит Одлуки
zoom_in

5meters/многу 3мм 5mm 10мм Црна/Кафеава Вистинска Кожа Канапи Рамен Кожа Кабелот Јаже Тема За Кожа Хривнија Накит Одлуки

DEN 190.00 231.84

Износ
check Во продавницата.

-3.70 /метар метар 5meters/многу 3мм 5mm 10мм Црна/Кафеава Вистинска Кожа Канапи Рамен Кожа Кабелот Јаже Тема За Кожа Хривнија Накит Одлуки
1)Материјал : Вистинска Кожа
2)Дијаметар : 3мм 5mm 10мм
3)Бои : Црна/Кафеава
4)Пакување : 5 Метри/многу
5)Тежина : Околу 50g/многу
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0inch
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Производ Карактеристики:
вистинска кожа кабли
Број На Модел На:
F660
Материјал:
кожа
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Вистинска Кожа
Големина:
3мм 5mm 10мм
боја:
црна/кафеава
Количина:
5meters/многу
Тип На Објект:
вистинска кожа кабли
Shap:
кожа канапи за хривнија
Тип:
плетенка кожа нишка
дизајн:
плетенка кожа кабли
useage:
кожа кабелот накит
Функција:
станот кожа кабли

Им се допаѓа и на купувачите..