• Продажбата
  • Ново
120x12mm Декоративни Tassel Јаже Diy За Накит Изработка на Висока Јачина рачно изработени Дома Ткаени Влакна Канапи За Дома Додатоци Занает
zoom_in

120x12mm Декоративни Tassel Јаже Diy За Накит Изработка на Висока Јачина рачно изработени Дома Ткаени Влакна Канапи За Дома Додатоци Занает

DEN 58.00 77.28

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница : )
Декоративни Tassel,Познатиот Накит, Полиестер, повеќе бои за избор, 120x12mm, кои се Продаваат од Страна на PC
NO : 170426141048
Тежина : грам
Големина : 120x12mm
Повеќе предмети
превозот
A : 2-5 дена за обработка за да се испрати својата стока по исплата е расчисти за да имаме големи акции на рака. Б : Бесплатен превозот од обичните mail, доколку вкупно стоки вредност е $50 или повеќе, оставете порака до продавачот кога цел,ние ќе ви ја испратиме стоката од експрес (DHL,UPS-от или ЕМС ).Под 50 ние ќе ја испрати од воздухопловната.
плаќање во Моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Paypal, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Известување Еднаш приемот на стоката, pls ја напушти godd повратните информации за нашите нас, ви благодарам, вие ќе уживате во попуст на следната цел. pls не го отвори спорот, можете да (1) се Врати објектот да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите, или размена во рок од 30 дена. (2) ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе ги примите се врати ставки.

Број На Модел На:
170426141048
Материјал:
Полиестер
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
120x12mm
Објектот Тежина:
g
Тип На Објект:
накит наоди

Им се допаѓа и на купувачите..