• Продажбата
  • Ново
20pcs 18*8мм Тибетската Сребро Цвет Мушка Капи Големи Лабава Spacer Монистра За Изработка на Накит рачно изработени Прибор трговија на Големо Снабдување
zoom_in

20pcs 18*8мм Тибетската Сребро Цвет Мушка Капи Големи Лабава Spacer Монистра За Изработка на Накит рачно изработени Прибор трговија на Големо Снабдување

DEN 99.00 141.12

Износ
check Во продавницата.


Specificaion Листа Состојба : 100% Нов Материјал : Легура од Цинк, Големина : Околу 18*8мм, дупка 1.5 mm Количина : 20 парче/пакет Боја : Како опција : ПРОЧИТАЈТЕ МЕНЕ : важни 1. Објектот Боја може да има мала разлика во различни екрани, ова е нормален феномен 2.Големина се мери со раце ,таму може да има 0.2-0.5 mm отстапување 3. Трговија на големо, dropshipment се секогаш добредојдени. 4. Ако било quesions на цел или пратката, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро во 12 часот. ве молиме целосно разбирање ние сме во различна временска зона.
Големина Упатство
ЃЕРДАН ДОЛЖИНА 40cm ( 16" ) 45см ( 18" ) 50cm ( 20" ) 55cm ( 22" ) 60cm ( 24" ) 65cm ( 26" ) *Носење ефект ќе бидат погодени од луѓето тело, модели носи бројка е за повикување само. Ве молиме погледнете го раст, всушност,. Мерка Прст Circuference 1.Подготви се лизга на хартија или јаже и дозволете на вашиот прст 2.Белег на делница 3.Мерење на lenth тогаш се турнеја *Можете да го користите истиот метод за да се измери Зглоб Circuference
Како Да се Одржи Maitain Fashin Накит се Избегне Вода се Избегне Пот се Избегне Детергент се Избегне Гребење Како Повеќето Модни Накит се направени од алуминиум
Ве молиме чувајте ги од вода
исчистете ги со заеднички мека сува крпа
подобро да не се носат кој сите времиња, но да, во ред. Одржување На Парична Казна Накит Сребрена Полирање Ткаенина За Чистење На Сребрен Накит Мека Накит Кутија Да Се Задржи
Сервисот за ЧИТАЊЕ МЕНЕ важно да Бараме За долгорочен Деловен Однос со Секој Клиенти, Ако е Можно.

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Должина:
1.8cm
Број На Модел На:
AC0001
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Објектот Тежина:
20g
Производ Карактеристики:
Биг Цвет Монистра Капи
Објектот Висина:
0.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
1.8cm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
TRYTRYSEE
Големина:
Approx 18mm*8mm
Употреба:
Шарм Diy Додатоци, Везана Снабдување
Количина:
20 Парче / Торба
Тип:
G20ff

Им се допаѓа и на купувачите..