• Ново
Случаен Рамна Боја Лак Прстен Силиконски Калап Накит Одлуки Мувла DIY Рака Занает Подарок
zoom_in

Случаен Рамна Боја Лак Прстен Силиконски Калап Накит Одлуки Мувла DIY Рака Занает Подарок

DEN 108.48

Износ
check Во продавницата.

Cabochon силиконски калап е флексибилен, трајни и еднократно . Одлично за уметности, занаети и шиење, накит одлуки. Едноставен дизајн, може да се направи совршен занает, лесен за употреба и чистење за силиконски материјал. Материјал : Силикон Боја : случајно Сјајна површина внатре обезбедува нема потреба полирање целиот објект по. Дијаметар 2.8 см,Висина 0.9 cm,Прстен Внатрешниот дијаметар 17mm,Ширина 6mm,Дебелина од 2,5 mm

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
двојно еден
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Објектот Тежина:
0.1

Им се допаѓа и на купувачите..