• Ново
Мини Вшмукување менгеме на назад DIY Накит Занает Мувла Заменик Стојат Фиксна Поправка Рака Алатка Workbenches
zoom_in

Мини Вшмукување менгеме на назад DIY Накит Занает Мувла Заменик Стојат Фиксна Поправка Рака Алатка Workbenches

DEN 397.92

Износ
check Во продавницата.

Мала работа менгеме, за фиксна кола и мали делови, лесно заварување и emolition одржување. Седиште за мека гума може да биде adsorbed на стакло и други мазни површини.Максимална стегање дебелина на 40mm работното парче. Материјал опис : на дното на гума адсорпција плоча, менгеме тело е метал материјал (цинк-алуминиумска легура кастинг). Големина на : (прибл.) 85 X 60 X 80 mm/3.35"*2.36"*3.15". Вилицата големина : (широк*висок)38×10мм . Пакетот вклучува(нема мало пакет) : 1 Pc x Фиксна Поправка Алатка.

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
двојно еден
Накит Алатки & Опрема Тип:
Workbenches
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0.1

Им се допаѓа и на купувачите..