• Продажбата
  • Ново
ESCAM WNK404 720P WIFI IP Camera 4CH Безжичен Комплет NVR
zoom_in

ESCAM WNK404 720P WIFI IP Camera 4CH Безжичен Комплет NVR

DEN 10716.00 11280.00

Износ
check Во продавницата.


Безжична NVR 1.4 CH 2.1 * SATA интерфејс, максимална поддршка 4 TB хард диск 3.DC12 V2 A IPC Спецификација 1.1 / 4 "CMSO 2.3.6 mm 3.720 Стр 4 поддршка за wifi конекција 5 поддршка инфраред ноќ визија 6.DC12 V1 A
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање&Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Должина на кабел:
Никој
видео влез:
Канал 4
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
4pcs
Број На Модел На:
Други
Резолуција:
720P
Бренд Име:
нови слетување

Им се допаѓа и на купувачите..