• Продажбата
  • Ново
Професионални Возило Цртичка Трим Алатка Автомобил Вратата Радио Панел Аудио ги растурајте Отстрани Инсталирате Pry пумпа оптоварување авто влез алатки за ФОЛКСВА
zoom_in

Професионални Возило Цртичка Трим Алатка Автомобил Вратата Радио Панел Аудио ги растурајте Отстрани Инсталирате Pry пумпа оптоварување авто влез алатки за ФОЛКСВА

DEN 948.00 1200.00

Износ
check Во продавницата.


Професионални Возило Цртичка Трим Алатка Автомобил Вратата ја отклучите Панел Аудио ги растурајте Отстрани Инсталирате Pry Комплет 3pcs/set пумпа оптоварување авто влез алатки за "ФОЛКСВАГЕН"
Decription : Пумпа оптоварување е Нов дизајн ,целосна црна боја , Заштита на автомобилот , не боли боја . лесен за употреба . Го заштитите автомобилот од оштетување на изгледаат убави . Воздухот Оптоварување се користи помеѓу автомобил вратата и рамка на врата. Овој клин му овозможува на корисникот да се создаде простор меѓу вратата и рамка така истрагата може да се користи за отклучување на вратата преку внатрешни работи го отклучите копче или копчето. Алатка е, исто така, најчесто се користи како spacer кога инсталирање на внатрешни врати.
Топ 3 причина за да се добие пумпа оптоварување :
1.Можете лесно да го вметнете ја во мала празнина поради тоа е ultrathin дизајн .
2. Тоа не е само притисок-отпорни, но, исто така, може да се носат на камион кој повеќе од 3 Тони . еден народ може да издржи на пумпа оптоварување .
3. на 12hours испрати стоката
4. тоа може да се користи за сите мали Автомобили , Камиони ,Прозорци ,Мебел , Врати ,
5.Целосна црна боја ,тоа може да го користите долго долго време , не се валкани . Заштита на автомобил се оштетени
Packlist : 3pc/set * пумпа оптоварување S M L големина
Бидете внимателни : Не му се претерано кога работат, по се proped нагоре, нека воздух надвор. Потоа го ставаат на триаголник блок.

Бренд Име:
sikeo
Автомобил модел:
Универзална мали автомобили
Модел Година:
најновите
Име На Модел:
автомобил пумпа оптоварување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1m
Објектот Висина:
1m
Објектот Тежина:
0.12kg
Материјал Тип:
Гума
Специјални Функции:
Заштита на автомобил се оштетени
Производителот Дел Број:
1
Осветленост Дел Број:
1
Другиот Дел Број:
1
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Име:
автомобил вратата алатка
klom пумпа оптоварување:
Заштита на автомобил убава
pdr алатка:
Заштита на автомобил , не боли боја
Воздухот Оптоварување:
Авто Воздух Оптоварување Airbag
автомобил вратата алатка:
klom пумпа оптоварување
Универзал Ер Оптоварување функција:
Лесно Inflating и Deflating
Големина:
големи димензии 28*12CM целосна црна боја
Универзал Ер Оптоварување LOCKSMITH АЛАТКИ:
користење на сите мали автомобил
автомобил pdr алатка:
автомобил дент поправка алатка
Автомобил Поправка Алатка:
се користи за автомобил PDR Toolkit

Им се допаѓа и на купувачите..