• Продажбата
  • Ново
smRKE За Mazda 6 Автомобил Хром Врата Сад Покрие Налепници за Ентериерно уредување Sequins Бренд Авто Додатоци Стил
zoom_in

smRKE За Mazda 6 Автомобил Хром Врата Сад Покрие Налепници за Ентериерно уредување Sequins Бренд Авто Додатоци Стил

DEN 1468.00 1631.52

Износ
check Во продавницата.


Бренд Нови ABS Автомобил Стил Хром Страна на Вратата се Справи со Капак и Врата Сад Покрие ексклузивно За Mazda 6
Функција :
1.100% Сосема нов.
2.Висок Квалитет загарантирана.
3.Лесна инсталација.
4.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок.
5.Се утврди точната локација на производот.
6.Отстрани заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста.
7.Не го помрднувајте производ или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата.
8.Под 15 целзиусови степени, можете да го користите фен за Коса да се загрее на производот и лепливи ленти до пред installat
Пакетот Вклучува :
8×Врата Се Справи Опфаќа
4×Вратата Чинии
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Врата се Справи со е иста како и нашата слика
Ако не можете да потврдите дека компатибилност, ве молиме приложете некои слика на вашето возило Врата се Справи .ние ќе ви помогне да double-check it,ви благодарам многу за вашата помош!
Некои од сликите прикажани се генерички слики.
Но, всушност, нашата врата чинии ќе се вклопи вашето возило 100% како овие се прилагоди одговара производи.
Обликот ќе се разликува од слика, но дизајн и материјал ќе остане како што е прикажано во листата. Ве молиме бидете сигурни дека сте свесни за тоа Пред да ги Купите.
Плаќање Информации :
1. Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Осветленост Дел Број:
Никој
Материјал Тип:
ABS Electroplate
Објектот Должина:
20cm
Автомобил модел:
За Mazda 6
Другиот Дел Број:
Никој
Објектот Ширина:
4cm
Производителот Дел Број:
Никој
Бренд Име:
smRKE
Објектот Висина:
3cm
Специјални Функции:
Заштита На Автомобил Вратата
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Земја/Регион на Производство:
Кина
Име На Модел:
БХ-OOY-001
Објектот Тежина:
0.6kg

Им се допаѓа и на купувачите..