• Продажбата
  • Ново
надворешноста сад покрие автомобил стил одговара за INNOVA + додатоци Мат црна врата се справи со сад опфаќа одговара за тојота innova +
zoom_in

надворешноста сад покрие автомобил стил одговара за INNOVA + додатоци Мат црна врата се справи со сад опфаќа одговара за тојота innova +

DEN 708.00 864.00

Износ
check Во продавницата.


надворешноста сад покрие автомобил стил одговара за INNOVA 2016+ додатоци Мат црна врата се справи со сад опфаќа одговара за innova 2016+
quantites : 4pcs /set
боја : црна Мат
материјал : ABS

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Производителот Дел Број:
dht02
Специјални Функции:
КАПИ МАСКА
Осветленост Дел Број:
dht02
Другиот Дел Број:
dht02
Бренд Име:
CITYCARAUTO
Земја/Регион на Производство:
Кина
Име На Модел:
dht02
Автомобил модел:
Innova
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Модел Година:
2016-2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg

Им се допаѓа и на купувачите..