• Продажбата
  • Ново
Foxtail & Лили Жените Tote Торба Вистинска Кожа Голем Капацитет Рамо Гласник Кеси Едноставен Стил Дами Дизајнер На Чанти
zoom_in

Foxtail & Лили Жените Tote Торба Вистинска Кожа Голем Капацитет Рамо Гласник Кеси Едноставен Стил Дами Дизајнер На Чанти

DEN 2057.00 3739.68

Износ
check Во продавницата.


Здраво пријатели, Добредојдовте на нашата продавница
За Повеќе Кеси, Plz кликнете тука :
Можеби Ќе Сакате
Foxtail & Лили Жените Tote Торба Вистинска Кожа Голем Капацитет Рамо Гласник Кеси Едноставен Стил Дами Дизајнер На Чанти
Врвот Се Справи Со Торби * Рамо Торби * Crossbody Кеси
Материјал : Вистинска Кожа
Тежина : Околу 0.7 kg
Димензии : Должина од 30 cm * Ширина 13 см * Висина 22 см
Поради различни мерни методи,
1-3 см грешка е нормално.
Вистински Фотографии
Боја На Екранот
Агол На Екранот
Совршени Детали
Внатре Disply
Фабриката Diaplay
Вистинска Кожа
Кожа Заштита

Големина:
30 x 13 x 22 CM
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
JEY55
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
FoxTail&Лили
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Надворешноста:
Никој
Пол:
Жените / Дами / Жени / Девојки
Материјал:
Cowhide / Вистинска Кожа
дизајн:
вистинска кожа tote торба
Обработка метод:
мека површина
Популарната елементи:
Тема
Шаблон Тип:
crossbody торба за жени
Шема:
Кожа Жена Торба
Тип:
Торба Жените Вистинска Кожа
Стил:
Европски и Американски Стил
Повод:
Партија / Shopping / Работа / Патување

Им се допаѓа и на купувачите..