• Продажбата
  • Ново
Универзална Нерѓосувачки Челик 4/4.5/3.5 Круг на Издувните гасови Пригушувач Прилагодливи Издувните Совет Отстранлив Silencer-апарат TK-XS-БОЛЕСТ
zoom_in

Универзална Нерѓосувачки Челик 4/4.5/3.5 Круг на Издувните гасови Пригушувач Прилагодливи Издувните Совет Отстранлив Silencer-апарат TK-XS-БОЛЕСТ

DEN 549.00 686.40

Износ
check Во продавницата.

НИ 109.97 / set НИ 1.16 / парче НАС 1.53 / парче НАС 109.97 / set НИ 14.97 / set НИ 29.97 / пар НИ 68 / парче НАС 39.97 / парче НАС 24.97 / парче НАС 6.97 / парче НАС 6.57 / парче НАС 4.17 / парче НАС 5.37 / парче НАС 3.97 / парче НАС 9.97 / парче Што се купување на 100% Сосема Нов на : TANSKY - Универзална 4"/4.5"/3.5" Круг Совет Отстранлив Прилагодливи Silencer Издувните Catback Систем не ' Рѓосувачки Челик-апарат TK-XS Намали длабок звук од пригушувач
На пригушувач silencer е најефикасен начин да се намали звукот излез од издувниот систем, без да се жртвува high-end моќ.
На silencer има, исто така, се покажа за зголемување на среден опсег вртежи во возила.
Материјал : Нерѓосувачки Челик
пригушувач Совет Влезот : 1.5" / 1.5"
Вкупна Должина : 4"
Круг Пригушувач Tipe Надвор Големина : 85-89mm 3.5" /98-100mm 4" /110-115mm 4.5"
Fitment :
Одговара за Универзална 85-89mm 3.5" /98-100mm 4" /110-115mm 4.5" Пригушувач Круг Совети
(Ве молиме проверете ја големината на сликата)
Карактеристики :
1. 100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Користат Или Се Инсталирани.
2. Отстранлив Catback Издувните Пригушувач Совет Прилагодливи Звук Silencer.
3. Изработени Се Намали Од Висок Квалитет Индустриски Материјали.
4. Направени од Страна на ОЕМ Одобрени & ISO Сертифицирани Производители Со Материјали Што ги Исполнува Или го Надминува Строгите ОЕМ Барања.
5. Ефикасно го Намалува DB Звучна Нивоа Од Погласни Резервни Издувни Системи.
6. Способност За Ниво На Звук Корекција Од Отворање Или Затворање На Silencer.
**************НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОФЕСИОНАЛНА ИНСТАЛАЦИЈА!***************
*Без инсталација Алатка и Без настава се Вклучени, Професионална Инсталација се Препорачува*
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.

Осветленост Дел Број:
Круг Совет silencer
Специјални Функции:
Прилагодливи Тишина
Тип:
Отпор Пригушувач
Производителот Дел Број:
TK-XS-БОЛЕСТ
Другиот Дел Број:
пригушувач silencer
Бренд Име:
TANSKY
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Монтажа Позиција:
Задните
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Точка име :
пригушувач silencer
Површина:
Нерѓосувачки Челик
Другиот Дел Број:
Надградба Замена JDM EDM КДМ USDM Прилагодливи Silencer
Осветленост Дел Број:
Cid) Мачка Назад Catback Пригушувач Издувните Silencer Совет Редуктор
Круг Пригушувач Tipe Големина:
85-89mm 3.5 /98-100mm 4 /110-115mm 4.5
Гаранција:
90 дена
Осветленост Дел Number1:
Круг Совет silencer
Дел Број:
Прилагодливи Тишина
Пригушувач Совет Доводното:
1.5 / 1.5
Вкупна Должина:
4

Им се допаѓа и на купувачите..