• Ново
HZB-50 ТОПЛА 50kgs/24 H Автоматско Мраз Создателот, Ice Cube семејство машина за правење за комерцијална употреба за кафе продавница бар 200W/260W
zoom_in

HZB-50 ТОПЛА 50kgs/24 H Автоматско Мраз Создателот, Ice Cube семејство машина за правење за комерцијална употреба за кафе продавница бар 200W/260W

DEN 14408.16

Износ
check Во продавницата.


HZB-50 ТОПЛА 50kgs/24 H Автоматско Мраз Создателот, Ice Cube семејство машина за правење
за комерцијална употреба за кафе продавница бар 200 W/260 W
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Комерцијална мраз производител
Модел : HZB-50
Напон : 220 V
Мраз / мраз исклучување моќност : 200 W / 260 W
Број на еден мраз : 36
Еден мраз на одлуки време : 12-18 минути
Складирање волумен : 15 KG
Мраз производство : 50 KG / 24 часа
Изглед Материјал : Нерѓосувачки челик
Производ Големина : 448 * 400 * 793 мм
Пакување големина : 55 * 50 * 90 CM
Тежина : 38 KG

Број На Модел На:
HZB-50
Моќност (W):
200W/260W
Напон (V):
220v
Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Број На Производ:
G841
Име на производ:
комерцијални мраз производител
Модел:
HZB-50
Напон:
220V
Мраз / мраз исклучување на моќ:
200W/260W
Број на еден мраз:
36
Еден мраз на одлуки време:
12-18 минути
Складирање волумен:
15kg
Мраз производство:
50KG / 24 часа
Изглед Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Им се допаѓа и на купувачите..